See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud van de elektronische beveiligingsuitrustingen
Beschreibung: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging voor het afsluiten van een contract voor het omnium onderhoud van de elektronische beveiligingsuitrustingen op de sites van skeyes.
Interne Kennung: OA 2920
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OA 2920 - 1
Beschreibung: Het afsluiten van een contract voor het omnium onderhoud van de elektronische beveiligingsuitrustingen op de sites van skeyes.
Interne Kennung: 1