2. Verfahren
Verfahren
Titel: VD Slapy – modernizace hrázových výtahů
Beschreibung: 1. Předmětem plnění veřejné zakázky jsou: a) modernizace dvou stávajících výtahů spočívající ve výrobě, dodání a montáži nových výtahových zařízení. Nové výtahy budou instalovány ve stávajících šachtách situovaných v betonovém přehradním tělese vodního díla Slapy. Součástí díla jsou také stavební práce spočívající ve výstavbě nových strojoven výtahů a také veškeré další související činnosti. b) servisní služby zahrnující provádění pravidelné údržby a poskytování mimozáručního servisu nového nákladního výtahu po celou záruční dobu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PVL-27978/2025/830