See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Utrzymanie i remonty urządzeń elektroenergetycznych w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 36 miesięcy” w podziale na Pakiety A i B.” Pakiet A – Usuwanie usterek i utrzymanie instalacji i urządzeń elektroenergetycznych, Pakiet B – Remonty bieżące i planowe, badania instalacji i urządzeń elektroenergetycznych.
Beschreibung: „Utrzymanie i remonty urządzeń elektroenergetycznych w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 36 miesięcy” w podziale na Pakiety A i B.” Pakiet A – Usuwanie usterek i utrzymanie instalacji i urządzeń elektroenergetycznych, Pakiet B – Remonty bieżące i planowe, badania instalacji i urządzeń elektroenergetycznych.
Vorherige Bekanntmachung: 599279-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet A – Usuwanie usterek i utrzymanie instalacji i urządzeń elektroenergetycznych
Beschreibung: Pakiet A – Usuwanie usterek i utrzymanie instalacji i urządzeń elektroenergetycznych
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet B – Remonty bieżące i planowe, badania instalacji i urządzeń elektroenergetycznych
Beschreibung: Pakiet B – Remonty bieżące i planowe, badania instalacji i urządzeń elektroenergetycznych