See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Správa a údržba ploch veřejné zeleně na území MČ Praha 10
Beschreibung: Cílem tohoto zadávacího řízení je v každé části Veřejné zakázky uzavření Smlouvy s vybraným dodavatelem na dobu určitou, a to na dobu 48 měsíců ode dne nabytí účinnosti příslušné Smlouvy. Předmětem služeb poskytovaných na základě Smlouvy bude zajištění zejména následujícího plnění: pravidelná celoroční údržba travnatých a zpevněných ploch veřejné zeleně; úklid vymezených ploch; údržba mobiliáře na těchto plochách a provádění dalších souvisejících činností. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena na čtyři části, a to: Část A – Správa a údržba ploch veřejné zeleně – oblast Vršovice; Část B – Správa a údržba ploch veřejné zeleně – oblast Záběhlice;Část C – Správa a údržba ploch veřejné zeleně – oblast Malešice; Část D – Správa a údržba ploch veřejné zeleně – oblast Strašnice. Více informací viz ZD.
Interne Kennung: Správa a údržba ploch veřejné zeleně na území MČ Praha 10
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Část D – Správa a údržba ploch veřejné zeleně – oblast Strašnice
Beschreibung: Předmětem Části D Veřejné zakázky – Správa a údržba ploch veřejné zeleně – oblast Strašnice je správa veřejné zeleně na území městské části Praha 10 – oblast Strašnice. Podrobná specifikace předmětu plnění Části D Veřejné zakázky, tvoří Přílohu č. 2D zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část D
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost přistoupit po uzavření smlouvy ke změně závazku v průběhu doby jejího trvání a to v mezích indexace ceny upravené v čl. 5.5 příslušné smlouvy.
Los: LOT-0003
Titel: Část C – Správa a údržba ploch veřejné zeleně – oblast Malešice
Beschreibung: Předmětem Části C Veřejné zakázky – Správa a údržba ploch veřejné zeleně – oblast Malešice je správa veřejné zeleně na území městské části Praha 10 – oblast Malešice. Podrobná specifikace předmětu plnění Části C Veřejné zakázky, tvoří Přílohu č. 2C zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část C
Los: LOT-0002
Titel: Část B – Správa a údržba ploch veřejné zeleně – oblast Záběhlice
Beschreibung: Předmětem Části B Veřejné zakázky – Správa a údržba ploch veřejné zeleně – oblast Záběhlice je správa veřejné zeleně na území městské části Praha 10 – oblast Záběhlice. Podrobná specifikace předmětu plnění Části B Veřejné zakázky, tvoří Přílohu č. 2B zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část B
Los: LOT-0001
Titel: Část A – Správa a údržba ploch veřejné zeleně – oblast Vršovice
Beschreibung: Předmětem Části A Veřejné zakázky – Správa a údržba ploch veřejné zeleně – oblast Vršovice je správa veřejné zeleně na území městské části Praha 10 – oblast Vršovice. Podrobná specifikace předmětu plnění Části A Veřejné zakázky, tvoří Přílohu č. 2A zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část A