2. Verfahren
Verfahren
Titel: Překladatelské a tlumočnické služby pro MPSV a ÚMPOD
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou služby spočívající v komplexním zajištění překladatelských a tlumočnických služeb dle aktuálních potřeb a požadavků zadavatele (MPSV a ÚMPOD) a to konkrétně zajištění překladů zpráv, analýz, informačních a dalších materiálů pro potřeby jednání se zahraničními partnery a za účelem splnění závazků vyplývajících z členství v mezinárodních organizacích a z mezinárodních smluv, zajištění překladů analýz, zpráv a studií vzniklých v zahraničí a dále tlumočení během jednání se zahraničními partnery v ČR i v zahraničí a tlumočení na mezinárodních konferencích.
Vorherige Bekanntmachung: 45871-2020
Interne Kennung: VZ 21/2020 (IV.Q/2025)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: v souladu s § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79530000 Übersetzungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79540000 Dolmetscherdienste
5. Los
Los: LOT-0001