2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU IJsselgraaf - Energie
Beschreibung: Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Energie en ziet op de levering van energie voor IJsselgraaf voor een periode van 2 jaar.
Vorherige Bekanntmachung: 249159-2024
Interne Kennung: T109069
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0000