See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych z podziałem na 11 części
Beschreibung: Dostawa wyrobów medycznych z podziałem na 11 części
Vorherige Bekanntmachung: 102451-2025
Interne Kennung: PN-13/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1-Preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk w żelu
Beschreibung: Część 1 -Preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk w żelu
Los: LOT-0002
Titel: Część 2-Chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni medycznych i wyposażenia
Beschreibung: Część 2-Chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni medycznych i wyposażenia
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk w płynie, preparat do pielęgnacji skóry rąk
Beschreibung: Część 3-Preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk w płynie, preparat do pielęgnacji skóry rąk
Los: LOT-0004
Titel: Część 4-Preparat do dezynfekcji skóry
Beschreibung: Część 4-Preparat do dezynfekcji skóry
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 -Chusteczki włókninowe suche
Beschreibung: Część 5-Chusteczki włókninowe suche
Los: LOT-0006
Titel: Część 6-Ręcznik włókninowy medyczny
Beschreibung: Część 6-Ręcznik włókninowy medyczny
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Serwety niepodfoliowane
Beschreibung: Część 7- Serwety niepodfoliowane
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 -Serweta z centralnym otworem
Beschreibung: Część 8 - Serweta z centralnym otworem
Los: LOT-0009
Titel: Część 9-Maska chirurgiczna z osłoną na oczy
Beschreibung: Część 9-Maska chirurgiczna z osłoną na oczy
Los: LOT-0010
Titel: Część 10-Fartuch ochronny do pracy z lekami cytostatycznymi
Beschreibung: Część 10-Fartuch ochronny do pracy z lekami cytostatycznymi
Los: LOT-0011
Titel: Część 11-Czepek chirurgiczny damski furażerka
Beschreibung: Część 11-Czepek chirurgiczny damski furażerka