2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA POJEMNIKÓW DO POBIERANIA I PREPARATYKI KRWI DLA REGIONALNEGO CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W RACIBORZU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojemników z tworzyw sztucznych do pobierania i preparatyki krwi w ilości 70 000 sztuk. Przedmiotem zamówienia są pojemniki z tworzyw sztucznych do pobierania i preparatyki krwi. Zestaw pojemników musi składać się z drenu do poboru krwi, pojemnika głównego i dwóch pojemników transferowych trwale i integralnie połączonych drenami zapewniającymi kontrolowany, zamknięty, jałowy i apirogenny system przepływu między pojemnikami.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141613 Blutbeutel
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 70 000 Stück