361607-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Výsadba a ochrana nedostatečně zastoupených stanovištně přirozených druhů dřevin na území NP České Švýcarsko
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýsadba a ochrana nedostatečně zastoupených stanovištně přirozených druhů dřevin na území NP České Švýcarsko
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je provedení lesnických činností na vybraných lesnických úsecích na území Národního parku České Švýcarsko, a to: ➢ Mechanická ochrana výsadby oplocením; ➢ Mechanická ochrana výsadby oplůtky; ➢ Výsadba sazenic stanovištně původních druhů; ➢ Chemická ochrana kultur proti zvěři nástřikem. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v: ➢ závazném návrhu smlouvy o dílo, který je Přílohou č. 4 ZD; ➢ Nabídkovém listu, který je Přílohou č. 8 ZD; ➢ Specifikaci díla, která je Přílohou č. 9 ZD; ➢ Bezpečnostním listu pro zaměstnance externích firem, který je Přílohou č. 10 ZD; ➢ Technické specifikaci stavby celokovových oplocenek a celokovových oplůtků, která je Přílohou č. 11 ZD.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVýsadba a ochrana nedostatečně zastoupených stanovištně přirozených druhů dřevin na území NP České Švýcarsko