361734-2026 - Ergebnis
Polen – Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere – Mieszanka paszowa mineralno-witaminowa 1% dla cieląt
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMieszanka paszowa mineralno-witaminowa 1% dla cieląt
BeschreibungMieszanka paszowa uzupełniająca mineralno-witaminowa 1% dla cieląt. Zamawiający zamawia 1000 kg premiksu z dostawą do magazynu Zamawiającego z dołączoną etykietą w języku polskim. Okres trwałości 6 miesięcy od daty dostawy. Zawartość składników w 1 kg produktu: Wyszczególnienie Jednostki miary Zawartość w 1 kg premiksu Witamina: A j.m. 650 000 D3 j.m. 75 000 E mg 1 500 C mg 200 B1 mg 30 B2 mg 300 B6 mg 300 B12 mg 0,8 Biotyna mg 2 Kwas nikotynowy mg 1 000 Pantotenian wapnia mg 200 Kwas foliowy mg 15 Mangan mg 2 000 Cynk mg 4 000 Miedź mg 800 Jod mg 280 Selen mg 20 Chlorek choliny mg 1 050 Przeciwutleniacz TAK Aromat TAK W celu potwierdzenia wskazanych powyżej parametrów jakościowych produktu, Zamawiający wymaga dołączenia do oferty atestu jakości produktu lub innego dokumentu potwierdzającego równoważność oferowanego produktu. Do każdej dostawy obowiązkowo dołączyć atest jakości produktu. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung218867-2026
Interne Kennung61/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
LosLOT-0001
TitelMieszanka paszowa uzupełniająca mineralno-witaminowa 1% dla cieląt.