361739-2025 - Wettbewerb
Polen – Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe – Dostawa i wdrożenie systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych w sądach apelacji szczecińskiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i wdrożenie systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych w sądach apelacji szczecińskiej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych na 35 salach rozpraw w 6 sądach apelacji szczecińskiej, tj. w Sądzie Okręgowym w Szczecinie, w Sądzie Okręgowym w Gorzowie Wlkp., w Sądzie Rejonowym w Koszalinie, w Sądzie Rejonowym w Stargardzie, w Sądzie Rejonowym Szczecin-Centrum w Szczecinie, w Sądzie Rejonowym Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie. 2 sale Sądu Okręgowego w Szczecinie są wyposażone w system cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych i na tych salach wymagania jest modernizacja wszystkich jego elementów. Pozostałe sale nie były do tej pory objęte dostawą przedmiotowego systemu. Szczegółowy wykaz lokalizacji dostaw i wdrożenia systemu znajduje się w Załączniku nr 7 do SWZ – Lista dystrybucyjna.
Interne KennungPAI.261.2.PN.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych na 35 salach rozpraw w 6 sądach apelacji szczecińskiej, tj. w Sądzie Okręgowym w Szczecinie, w Sądzie Okręgowym w Gorzowie Wlkp., w Sądzie Rejonowym w Koszalinie, w Sądzie Rejonowym w Stargardzie, w Sądzie Rejonowym Szczecin-Centrum w Szczecinie, w Sądzie Rejonowym Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie. 2 sale Sądu Okręgowego w Szczecinie są wyposażone w system cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych i na tych salach wymagania jest modernizacja wszystkich jego elementów. Pozostałe sale nie były do tej pory objęte dostawą przedmiotowego systemu. Szczegółowy wykaz lokalizacji dostaw i wdrożenia systemu znajduje się w Załączniku nr 7 do SWZ – Lista dystrybucyjna. 2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: Dostawę (w formie sprzedaży) wraz z montażem przedmiotu zamówienia szczegółowo opisanego w Załączniku nr 1 do umowy własnym transportem, na własny koszt i na własne ryzyko (urządzenia wchodzące w skład systemu muszą być nowe, nieużywane, nieregenerowane, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz muszą pochodzić z oficjalnego kanału sprzedaży producenta na rynek Unii Europejskiej), w tym: a) Wykonanie Projektów technicznych dla każdej z sal rozpraw dot. rozmieszczenia, połączeń i konfiguracji elementów systemu; b) Dostawę urządzeń technicznych wyposażenia sali rozpraw zapewniających możliwość obsługi procesu rejestracji przebiegu rozpraw sądowych oraz zapewniających współpracę z posiadanym przez Zamawiającego Oprogramowaniem „ReCourt”; c) Instalację i konfigurację urządzeń technicznych wyposażenia sali rozpraw, w tym w szczególności służące temu celowi montaż/demontaż zabudowy lub innych elementów. d) Wdrożenie i uruchomienie Systemu cyfrowej rejestracji rozpraw sądowych, w tym oprogramowania dostarczonego przez Zamawiającego na wszystkich wskazanych salach sądowych; e) przywrócenie do stanu pierwotnego pomieszczeń w przypadku wystąpienia konieczności wykonania wykuć lub przewiertów; f) Przeprowadzenie szkoleń dla personelu technicznego i administratorów; g) przekazanie Zamawiającemu dokumentacji technicznej powykonawczej; h) udzielenie gwarancji i świadczenie w okresie gwarancji usługi serwisu i wsparcia technicznego dla systemu; i) dostawa na rzecz Zamawiającego bezterminowej licencji (na czas nieoznaczony) do oprogramowania, w tym do systemu operacyjnego, w zakresie i w ilości określonej w Opisie Przedmiotu Zamówienia, uprawniającej do korzystania z oprogramowania na polach eksploatacji zgodnie z celem i przeznaczeniem przedmiotu umowy; j) udzielenie gwarancji oraz świadczenie w okresie gwarancji usługi serwisu i wsparcia technicznego dla systemu. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 6 do SWZ.
Interne KennungPAI.261.2.pn.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32341000 Mikrofone, 32342410 Akustische Ausrüstung, 32232000 Videokonferenzeinrichtungen, 30213000 Personalcomputer
Menge35 Stück