36175-2025 - Ergebnis
Polen – Textile Wandverkleidungen – Budowa i zagospodarowanie przestrzeni kulturalnej w Ośrodku Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki- zadanie 1
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa i zagospodarowanie przestrzeni kulturalnej w Ośrodku Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki- zadanie 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Budowa i zagospodarowanie przestrzeni kulturalnej w Ośrodku Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki- zadanie 1 Dostawa i montaż elementów wykończenia ścian i sufitów sali widowiskowej w celu zapewnienia prawidłowej akustyki: a) wykończenie ścian z płyt akustycznych i paneli MDF na podkonstrukcji systemowej; b) wykończenie sufitów: panelami sufitowymi z wełny szklanej na konstrukcji systemowej; c) elementy wykończenia ścian pomiędzy okładzinami: tynki d) zasłon drzwiowych: kotary nad drzwiami wewnętrznymi i zewnętrznymi sali oraz oknami projektorni. e) udzielenie minimum 24 miesięcznej gwarancji jakości i rękojmi na dostarczony przedmiot zamówienia, f) pokrycie kosztów ewentualnej zmiany projektu technicznego wynikającej z konieczności wprowadzonych zmian wynikłych na etapie realizacji przedmiotu zamówienia. nadzoru autorskiego nad realizacją ww. zakresu (jeśli dotyczy). g) zabezpieczenie w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia istniejących elementów budynku przed uszkodzeniem w tym posadzek, instalacji itd. i pokrycie kosztów ewentualnej naprawy. Inwestycja będzie realizowana w budynku Ośrodka Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki w msc. Płociczno – Osiedle, działka nr 842, obręb geod. 0030 Płociczno – Tartak, gm. Suwałki. Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę min. 24 miesięcznej gwarancji jakości oraz udzielenia min. 24 miesięcznej rękojmi na wykonane usługi, wyroby i urządzenia. Zamówienie było ujęte w planie zamówień publicznych nr 2024/BZP 00049340/08/P z dnia 12.11.2024r. pod poz. 2.2.3.
Vorherige Bekanntmachung: 690514-2024
Interne Kennung: ZP.271.19.2024.EW
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39192000 Textile Wandverkleidungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Budowa i zagospodarowanie przestrzeni kulturalnej w Ośrodku Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki- zadanie 1 Dostawa i montaż elementów wykończenia ścian i sufitów sali widowiskowej w celu zapewnienia prawidłowej akustyki.