36176-2025 - Ergebnis
Polen – Portierdienste – Usługa portierska świadczona w obiektach Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach – 32 zadania
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa portierska świadczona w obiektach Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach – 32 zadania
Beschreibung: Usługa portierska świadczona w obiektach Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach realizowana w terminie od 01.01.2025 - 31.12.2026 - 32 zadania
Vorherige Bekanntmachung: 636969-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przetarg nieograniczony. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp może złożyć ofertę w odniesieniu tylko do jednej części (zadania). W przypadku złożenia przez Wykonawcę oferty więcej niż na jedną część (zadanie), Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust 1 pkt 5) jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98341120 Portierdienste
5. Los
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22 - Usługa portierska świadczona w Wielofunkcyjnej Hali Sportowej z Pływalnią Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Zadanie 22 - Usługa portierska świadczona w Wielofunkcyjnej Hali Sportowej z Pływalnią Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach