361785-2025 - Ergebnis
Tschechien – Holzgewinnung – Uzavření rámcových dohod na těžbu harvestorem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUzavření rámcových dohod na těžbu harvestorem
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění prací spočívajících v těžbě dříví harvestorovou technologií, harvestorovou technologií s použitím trakčního navijáku a dokončení přibližování dříví vyvážecím prostředkem s vytříděním sortimentů na odvozní místo (OM), vše v podrobnostech specifikovaných v zadávací dokumentaci. Veřejná zakázka je rozdělena na 3 části. Účelem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem pro každou část Veřejné zakázky.
Interne KennungVZ 031/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
5. Los
LosLOT-0002
TitelNahodilé těžby ÚP31, ÚP32, ÚP33
BeschreibungTěžba dříví harvestorem a harvestorem s trakčním navijákem, kategorie 4, dokončené přibližování dříví vyvážecím prostředkem kategorie 4 s vytříděním sortimentů na OM. V podrobnostech viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung002