See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont i utrzymanie dróg na terenie Miasta Gdańska z wyłączeniem nawierzchni bitumicznych – 3 zadania (obszary)
Beschreibung: Remont i utrzymanie dróg na terenie Miasta Gdańska z wyłączeniem nawierzchni bitumicznych – 3 zadania (obszary)
Vorherige Bekanntmachung: 40019-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Remont i utrzymanie dróg na terenie Miasta Gdańska z wyłączeniem nawierzchni bitumicznych Zadanie 1 – Obszar Oliwa
Beschreibung: Remont i utrzymanie dróg na terenie Miasta Gdańska z wyłączeniem nawierzchni bitumicznych
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji poprzez rozszerzenie zamówienia o dodatkowe roboty do wysokości maksymalnie 400% wartości zamówienia podstawowego, tj. wartość zamówienia podstawowego oraz wartość zamówienia opcjonalnego nie może przekroczyć czterokrotności wartości zamówienia podstawowego oraz wydłużenia okresu realizacji przedmiotu umowy do 12 miesięcy,
Los: LOT-0002
Titel: 2. Remont i utrzymanie dróg na terenie Miasta Gdańska z wyłączeniem nawierzchni bitumicznych Zadanie 2 – Obszar Wrzeszcz
Los: LOT-0003
Titel: 3. Remont i utrzymanie dróg na terenie Miasta Gdańska z wyłączeniem nawierzchni bitumicznych Zadanie 3 – Obszar Śródmieście