See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pesticidevrij groenonderhoud van wijken en snoeien van struiken en hagen 2025-2028
Beschreibung: Deze opdracht betreft de groenonderhoud door middel van niet-chemische onkruidbestrijdingstechnieken en het maaien van grasmatten in verschillende wijken. Deze opdracht bevat eveneens het snoeien van bomen, struiken en hagen op verschillende locaties.
Interne Kennung: PPP00O-2176/5171/2024/2176
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Onderhoud rond de voetbalvelden
Beschreibung: Perceel 1 - Onderhoud rond de voetbalvelden
Interne Kennung: 2024/2176 1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze, 77312000 Unkrautjäten, 77312100 Unkrautvernichtung
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Wijk Oost
Beschreibung: Perceel 2 - Wijk Oost
Interne Kennung: 2024/2176 2_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung, 77314000 Grundstückspflege, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Wijk Noord
Beschreibung: Perceel 3 - Wijk Noord
Interne Kennung: 2024/2176 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 - Wijk Centrum 1
Beschreibung: Perceel 4 - Wijk Centrum 1
Interne Kennung: 2024/2176 4_4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 - Wijk Zuid
Beschreibung: Perceel 5 - Wijk Zuid
Interne Kennung: 2024/2176 5_5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6 - Wijk Centrum 2
Beschreibung: Perceel 6 - Wijk Centrum 2
Interne Kennung: 2024/2176 6_6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7 - Wijk West
Beschreibung: Perceel 7 - Wijk West
Interne Kennung: 2024/2176 7_7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77313000 Pflege von Parkanlagen
Los: LOT-0008
Titel: Perceel 8 - Begraafplaatsen
Beschreibung: Perceel 8 - Begraafplaatsen
Interne Kennung: 2024/2176 8_8
Los: LOT-0009
Titel: Perceel 9 - Maaien van jeugdterreinen
Beschreibung: Perceel 9 - Maaien van jeugdterreinen
Interne Kennung: 2024/2176 9_9