2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajišťování služeb v oblasti závodního stravování pro Povodí Ohře, státní podnik, podnikové ředitelství
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění stravování a služeb souvisejících se zajištěním stravování pro zaměstnance zadavatele formou výroby jednotlivých druhů stravy v provozovně dodavatele služeb, včetně provozování stravovacích služeb, a to v prostorách zadavatele, poskytnutých dodavateli, a to za podmínek a způsobem sjednaným a v souladu s příslušnými právními předpisy a dále vnitřními předpisy zadavatele. Předmětem veřejné zakázky je rovněž zajištění doplňkového prodeje potravin na vlastní riziko dodavatele za jím stanovené ceny v prostoru sloužícího k podnikání (dále jen kantýna), která je součástí stravovacího provozu a zahrnuje movité věci specifikované v příloze návrhu smlouvy, která tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Zadavatel přenechá dodavateli za úplatu do užívání nebytové prostory definované v odst. 2.2 návrhu smlouvy. Dodavatel předmět nájmu převezme a zaváže se za užívání předmětu nájmu platit sjednané nájemné v souladu s článkem 7. návrhu smlouvy a plnit si řádně a včas veškeré právními předpisy a v návrhu smlouvy stanovené povinnosti. Zadavatel poskytne dodavateli k užívání provozní prostor (kantýnu), včetně technologického zařízení a inventáře – o předání a převzetí inventáře bude pořízen předávací protokol. Součástí veřejné zakázky jsou také všechny činnosti spojené s výrobou a výdejem stravy a čištěním a udržováním zařízení pro její přípravu a výdej, tedy zejména čištění, mytí a desinfekce veškerého použitého nádobí, nástrojů a zařízení použitého pro přípravu a výdej stravy, dodávka odpovídajícího spotřebního materiálu, likvidace odpadu a další služby dle specifikace uvedené v návrhu smlouvy. Součástí veřejné zakázky je i zavedení a správa elektronického objednávkového systému dle článku 6. návrhu smlouvy. Minimální základní nabídka (skladba) hlavních jídel (obědů) a doplňkového sortimentu: Jídla budou dodávána formu MENU ve složení polévka + hlavní jídlo + studený nápoj. Cena menu je vždy stanovena včetně polévky a nápoje.
Interne Kennung: 23/25/Po
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001