2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en installatie akoestische werkunits gemeente Noordoostpolder
Beschreibung: Binnen de opdracht valt, conform het programma van eisen, het: - leveren, installeren en gebruiksklaar opstellen van de werkunits. Dit betekent onder meer dat opdrachtnemer verantwoordelijk is voor het aansluiten van de units op de bestaande voorzieningen in het pand (elektra, ventilatie etc); - begeleiden bij de in gebruik name van de akoestische werkunits; - leveren van het meubilair voor de units waarvoor dit is aangegeven; - optioneel: het uitvoeren van (technisch) preventief en correctief onderhoud aan de akoestische werkunits. Het wel of niet afnemen van het preventief en correctief onderhoud stemt de gemeente na definitieve gunning met opdrachtnemer af. 23 ruimtes
Interne Kennung: 20250603181950
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Binnen de opdracht valt, conform het programma van eisen, het: - leveren, installeren en gebruiksklaar opstellen van de werkunits. Dit betekent onder meer dat opdrachtnemer verantwoordelijk is voor het aansluiten van de units op de bestaande voorzieningen in het pand (elektra, ventilatie etc); - begeleiden bij de in gebruik name van de akoestische werkunits; - leveren van het meubilair voor de units waarvoor dit is aangegeven; - optioneel: het uitvoeren van (technisch) preventief en correctief onderhoud aan de akoestische werkunits. Het wel of niet afnemen van het preventief en correctief onderhoud stemt de gemeente na definitieve gunning met opdrachtnemer af. 23 units
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie