361834-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen im Gartenbau – Rekonstrukce rozptylové loučky č. 1
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce rozptylové loučky č. 1
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provedení prací, spočívajících v obnově pěších komunikací, vybudování závlahového systému a provedení vegetačních úprav, za účelem celkové úpravy prostoru rozptylové loučky na území Ústředního hřbitova města Brna. Součástí předmětu plnění je sanace technických prvků a vybavení a dodávka mobiliáře. Místo plnění je v Ochranném pásmu Městské památkové rezervace (OP MPR).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232120 Bewässerungsanlage, 45213316 Anlage von Fußgänger-Verbindungsgängen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungN006/26/V00015779