See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego w okresie 12 m-cy dla Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Rzeszowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa na potrzeby własne Zamawiającego, w okresie 12 miesięcy oleju napędowego od daty podpisania umowy w ilości 1 300 000 litrów.
Vorherige Bekanntmachung: 179494-2026
Interne Kennung: Paliwa/1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001