2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż zestawów pompowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja węzła chłodu poprzez dostawę układów pompowych wraz z armaturą hydrauliczną, systemem kontrolno – pomiarowym oraz monitorującym, wykonaniem instalacji, stanowiących łącznie instalację wody lodowej wraz z remontem i dostosowaniem pomieszczenia węzła chłodu budynku O-1 oraz O-1 Bis do dostarczonych urządzeń. 2. Zakres przedmiotu zamówienia, o którym mowa w pkt 1 obejmuje: 1) demontaż istniejącej instalacji hydraulicznej w pomieszczeniu węzła chłodu wraz z istniejącymi układami pompowymi oraz infrastrukturą towarzyszącą, 2) prace remontowe pomieszczenia węzła chłodu wraz z wymianą instalacji elektrycznej oraz oświetleniowej, 3) dostawę Urządzeń, 4) montaż, poprzez wykonanie instalacji wody lodowej i uruchomienie Urządzeń, 5) przeprowadzenie szkolenia z obsługi zmodernizowanego węzła chłodu. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki wykonania zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PRSA-BZP.27.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122130 Wasserpumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43328000 Hydraulische Anlagen, 43328100 Hydraulische Vorrichtungen, 31155000 Wechselrichter, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 80511000 Ausbildung des Personals
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43328000 Hydraulische Anlagen, 43328100 Hydraulische Vorrichtungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 31155000 Wechselrichter, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 80511000 Ausbildung des Personals