See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego do pracowni w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Bytomiu
Beschreibung: I.. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (zakup + transport + wniesienie) sprzętu komputerowego, na potrzeby edukacyjne, do pracowni IV Liceum Ogólnokształcącego w Bytomiu, w ilości i o parametrach, w tym o wymaganiach jakościowych odnoszących się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określonych w Opisie przedmiotu zamówienia. Postępowanie zostało podzielone na dwie części: 1) część 1 pn. URZĄDZENIA 2) część 2 pn. ZESTAWY Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub obie części postępowania. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych itp. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust.1 pkt 2) oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. II. PRZEDMIOTOWE SRODKI DOWODOWE: 1. Wykonawca – na potwierdzenie, że oferowana dostawa spełnia określone przez Zamawiającego wymagania - winien złożyć wraz z ofertą przedmiotowy środek dowodowy w postaci Oświadczenia w zakresie spełnienia wymogów cyberbezpieczeństwa (wg wzoru stanowiącego załącznik nr 6 do SWZ). 2. Zamawiający zaakceptuje równoważny przedmiotowy środek dowodowy, jeżeli będzie potwierdzał, że oferowana dostawa spełnia określone przez Zamawiającego wymagania, tj. Wykonawca może przedłożyć inny dokument/dokumenty niż ww. Oświadczenie, o ile z ich treści będzie wynikało potwierdzenie, że oferowane – odpowiednio - produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmują:1)produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 2)produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji.3. Jeżeli Wykonawca nie złoży wraz z ofertą przedmiotowego środka dowodowego, o którym mowa powyżej lub złożony przedmiotowy środek dowodowy będzie niekompletny, Zamawiający wezwie Wykonawcę odpowiednio do jego złożenia lub uzupełnienia, chyba że pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. 4. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowego środka dowodowego. III. Termin związania ofertą wynosi: 89 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 11 września 2026 r. IV. Platforma dostępna pod adresem:https://umbytom.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PA.271.2.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 postępowania pn. URZĄDZENIA
Beschreibung: część 1 pn. URZĄDZENIA obejmuje dostawę: laptopów, monitorów interaktywnych, głośników, kabli HDMI, drukarek 3D i filamentów. Pozycja główna wg Wspólnego Słownika Zamówień Publicznych: 39162100-6 pomoce dydaktyczne 30213100-6 komputery przenośne 32322000-6 urządzenia multimedialne 32342412-3 głośniki 30237200-1 akcesoria komputerowe 30232100-5 drukarki i plotery Wykonawca udziela Zamawiającemu 24 miesięcznej gwarancji na dostarczone laptopy, monitory interaktywne, głośniki i drukarki 3D, na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy, z zastrzeżeniem, iż Wykonawca może zaoferować dłuższy okres gwarancji, który będzie oceniany w ramach kryteriów oceny ofert.
Los: LOT-0002
Titel: część 2 postępowania pn. ZESTAWY
Beschreibung: Część 2 pn. ZESTAWY obejmuje dostawę: Zestawów – Mikrokontroler z elementami robotycznymi oraz Zestawów do projektowania i kodowania robotów Pozycja główna wg Wspólnego Słownika Zamówień Publicznych: 39162100-6 pomoce dydaktyczne 31712100-1 maszyny i aparatura mikroelektroniczna 31712110-4 elektroniczne układy scalone i mikromoduły 31711100-4 elektroniczne elementy składowe