362050-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa oprogramowania wspierającego analizę i przetwarzanie danych KNIME Business Hub Enterprise Edition lub równoważnego w modelu subskrypcyjnym wraz z gwarancją
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oprogramowania wspierającego analizę i przetwarzanie danych KNIME Business Hub Enterprise Edition lub równoważnego w modelu subskrypcyjnym wraz z gwarancją
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania wspierającego analizę i przetwarzanie danych KNIME Business Hub Enterprise Edition lub równoważnego w modelu subskrypcyjnym wraz z gwarancją obejmująca: 1) w zakresie zamówienia podstawowego: a) dostawę Oprogramowania w modelu subskrypcyjnym wraz z Gwarancją, dla co najmniej 8 administratorów i co najmniej 30 rdzeni vCPU, zapewniającego pracę nieograniczonej liczbie użytkowników końcowych, w tym pracę grupową dla co najmniej 400 równoczesnych użytkowników końcowych. Okres subskrypcji wynosi 365 dni, liczonych od dnia uruchomienia subskrypcji (potwierdzonego Protokołem Odbioru). Wykonawca zapewnia prawo eksploatacji obecnie wykorzystywanego przez Zamawiającego systemu KNIME SERVER LARGE do czasu Migracji do Oprogramowania; b) zapewnienia Gwarancji zgodnie z wymaganiami Tomu II i III SWZ; c) świadczenia Asysty Technicznej na Zlecenie Zamawiającego w wymiarze do 116 roboczogodzin, zgodnie z wymaganiami Tomu II i III SWZ; 2) w zakresie zamówienia objętego opcją: a) dostawę Oprogramowania w modelu subskrypcyjnym wraz z Gwarancją, dla co najmniej 8 administratorów i co najmniej 30 rdzeni vCPU. Okres subskrypcji wynosi 365 dni, liczonych od upływu okresu subskrypcji Oprogramowania dostarczonego w ramach zamówienia podstawowego. Zamawiający przewiduje dwukrotną możliwość skorzystania z opcji (w takim przypadku zapewniona jest ciągłość subskrypcji – okres nowej subskrypcji rozpoczyna się po zakończeniu okresu poprzedniej subskrypcji); b) zapewnienia Gwarancji zgodnie z wymaganiami Tomu II i III SWZ. Wymagania dotyczące liczby użytkowników końcowych pozostają tożsame z opisanymi w pkt 1) lit a). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie II i III SWZ.
Vorherige Bekanntmachung181099-2026
Interne KennungPN/27/26/VBC
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zamówienia objętego opcją jest: a) dostawa Oprogramowania w modelu subskrypcyjnym wraz z Gwarancją, dla co najmniej 8 administratorów i co najmniej 30 rdzeni vCPU. Okres subskrypcji wynosi 365 dni, liczonych od upływu okresu subskrypcji Oprogramowania dostarczonego w ramach zamówienia podstawowego. Zamawiający przewiduje dwukrotną możliwość skorzystania z opcji (w takim przypadku zapewniona jest ciągłość subskrypcji – okres nowej subskrypcji rozpoczyna się po zakończeniu okresu poprzedniej subskrypcji); b) zapewnienie Gwarancji zgodnie z wymaganiami Tomu II i III SWZ; Wymagania dotyczące liczby użytkowników końcowych pozostają tożsame z opisanymi w zamówieniu podstawowym tj. przedmiot zamówienia musi zapewniać pracę nieograniczonej liczbie użytkowników końcowych, w tym pracę grupową dla co najmniej 400 równoczesnych użytkowników końcowych 2. Termin wykonania zamówienia objętego opcją wynosi 10 dni liczonych od dnia przekazania Zawiadomienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo do uruchomienia prawa opcji w terminie nie później niż 10 dni przed zakończeniem trwającego okresu subskrypcji. 3. Szczegółowe informacje dot. opcji znajdują się w Tom II SWZ - PPU oraz Tom III SWZ - OPZ