2. Verfahren
Verfahren
Titel: Contractwijziging Gebied Zuid-West - Engineering Vervangen Besturingssysteem TTI en BMI-OAI Spoortunnel Best M-004899
Beschreibung: Contractwijziging Gebied Zuid-West - Engineering Vervangen Besturingssysteem TTI en BMI-OAI Spoortunnel Best M-004899, zie bijgevoegd document Zie bijgevoegd document
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Contractwijziging Gebied Zuid-West - Engineering Vervangen Besturingssysteem TTI en BMI-OAI Spoortunnel Best M-004899, zie bijgevoegd document.
Interne Kennung: 1