2. Verfahren
Verfahren
Titel: SKPO - LAN, WLAN levering, implementatie en beheer
Beschreibung: SKPO is een bestuur met 35 basisscholen in Eindhoven en Son en Breugel. Met ongeveer 1.200 collega’s bieden we onderwijs aan ruim 10.500 leerlingen. Kansrijk onderwijs voor alle leerlingen is onze maatschappelijke opdracht, met een focus op uitdagend en innovatief onderwijs, wereldburgerschap en duurzaamheid. Vanuit vertrouwen werken we aan deze bedoeling. Verantwoordelijkheden liggen bij SKPO zo laag mogelijk in de (school)organisatie, waarbij je mag rekenen op maximale professionele ruimte. Lees meer in ons strategisch beleidsplan. Levering De scope van deze aanbesteding bestaat per locatie uit de levering c.q. vervanging van de bestaande wifi- en netwerkomgeving van de Aanbestedende dienst. Inschrijver is verantwoordelijk voor het ontwerpen, leveren/vervangen, plaatsen, installeren, configureren, testen en gebruiksklaar opleveren van de wifi- en netwerkomgeving bestaande uit: Accesspoints; WLAN-controller; Switches: Coreswitches; Distributieswitches. Authenticatie en beveiliging: Firewalls; Network Access Control. Beheer- en monitoringtool. Dienstverlening Voor de instandhouding van de wifi- en netwerkomgeving is Inschrijver verantwoordelijk voor het leveren van dienstverlening omtrent: Herijking van het VLAN-plan; Derdelijns beheer van de wifi- en netwerkomgeving; Onderhoud; Training en opleiding facilitairbeheerders (congierges). Levering, plaatsing, installatie, configuratie, testen en gebruiksklare oplevering De Inschrijver is verantwoordelijk voor het ontwerpen, leveren/vervangen, plaatsen, installeren, configureren, testen en gebruiksklaar opleveren van de wifi- en netwerkomgeving op de locaties van Aanbestedende dienst. Voor iedere locatie test Inschrijver de juiste werking van de wifi- en netwerkomgeving alvorens over te gaan tot gebruiksklaar opleveren. Bij de gebruiksklare oplevering dient te worden voldaan aan de volgende randvoorwaarden: Levering, plaatsing, installatie, configuratie, testen zijn succesvol afgerond; Alle beheerders zijn getraind en opgeleid; Acceptatieprocedure conform Inkoopvoorwaarden doorlopen en geaccepteerd door Aanbestedende dienst. VLAN-plan herijken Inschrijver is verantwoordelijk voor het herijken van het VLAN-plan. Inschrijver stelt op basis van het huidige VLAN-plan -in samenspraak met de Aanbestedende dienst- een nieuwe VLAN-plan op die is afgestemd op nieuwe wifi- en netwerkomgeving. Beheer Inschrijver is verantwoordelijk voor alle derdelijns beheer. Het eerste en tweedelijns beheer wordt uitgevoerd door de Aanbestedende dienst, waarbij de ICT coördinator het eerste aanspreekpunt is voor gebruikers bij vragen en incidenten betreffende de wifi- en netwerkomgeving. Onderhoud Inschrijver is verantwoordelijk voor het uitvoeren van al het onderhoud aan de wifi- en netwerkomgeving. Hieronder wordt tevens verstaan het uitvoeren van firmware-updates en een health check en één keer per twee (2) jaar volledig meewerken aan een, de door SKPO georganiseerde, penetratietest. Training en opleiding beheerders Inschrijver is verantwoordelijk voor het trainen en opleiden van de drie (3) beheerders die werkzaam zijn bij de Aanbestedende dienst. Deze beheerders gaan het eerste en tweedelijns beheer uitvoeren en dien derhalve na de betreffende training en opleiding voldoende kennis en kunde te bezitten om het eerste en tweedelijns beheer zelfstandig uit te voeren. Additionele inzet op afroep Inschrijver dient op verzoek van de Aanbestedende dienst additionele inzet op afroep beschikbaar te kunnen stellen voor de volgende disciplines: Netwerk- en wifi architect. Bouwkundige uitbreiding locaties Voor de locatie staan verbouwingen op de planning. Eventuele noodzakelijke uitbreiding van de wifi- en netwerkomgeving dientengevolge valt onder de scope van deze aanbesteding. Normenkader IBP Inschrijver heeft het Normenkader IBP gelezen en begrepen en begrijpt dat dit belangrijk is voor SKPO. Inschrijver zal dit toepassen op haar inschrijving. Inventarisatie locaties De afgelopen maanden is er een interne inventarisatie uitgevoerd om een zo goed en compleet mogelijk beeld te schetsen van de huidige situatie op de scholen.
Interne Kennung: T144962
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese Openbare Aanbesteding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50300000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Personalcomputern, Büromaschinen, Fernmeldeanlagen und audiovisuellen Anlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000