2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja Województwa Lubuskiego poprzez przewoźników lotniczych operujących z lotniska Zielona Góra-Babimost do lotniska im. F. Chopina w Warszawie i innych międzynarodowych portów lotniczych (Tunezja).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Promocja Województwa Lubuskiego poprzez przewoźników lotniczych operujących z lotniska Zielona Góra/Babimost do lotniska im. F. Chopina w Warszawie i innych międzynarodowych portów lotniczych (Tunezja)” na trasie między Portem Lotniczym Zielona Góra – Babimost (IEG) ↔ Portem Lotniczym Enfidha-Hammamet (NBE) w ramach wakacyjnej oferty biur podróży – podczas 19 turnusów wakacyjno-turystycznych, w całym okresie trwania umowy na trasie: Zielona Góra (IEG) – Enfidha-Hammamet (NBE) – Zielona Góra (IEG), w związku z wykonaniem przewozu lotniczego dokonanego na podstawie umowy czarteru lotniczego, w której przewoźnik lotniczy oddaje do dyspozycji czarterującego określoną liczbę miejsc w celu wykonania przewozu pasażerów – z wykorzystaniem nośników reklamowych.
Interne Kennung: DA.III.2721.1.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341000 Werbedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341500 Luftwerbung
5. Los
Los: LOT-0001