2. Verfahren
Verfahren
Titel: Montaż oraz wymiana wodomierzy zimnej i ciepłej wody oraz ciepłomierzy wraz z modułem radiowym oraz kompleksowe wdrożenie systemu zdalnego odczytu danych pomiarowych w podziale na trzy części
Beschreibung: oraz ciepłomierzy wraz z modułem radiowym w podziale na 3 części: Część 1: Dostawa, demontaż i montaż wodomierzy zimnej i ciepłej wody / ciepłomierzy wraz z modułem radiowym oraz kompleksowe wdrożenie systemu zdalnego odczytu danych pomiarowych. Wykonawca zobowiązany jest do zdemontowania zdelegalizowanych urządzeń pomiarowych oraz dostawy i zamontowania fabrycznie nowych urządzeń pomiarowych z modułem radiowym, w ilości 135 szt., w tym: a) wodomierzy zimnej wody - 50 szt., b) wodomierzy ciepłej wody - 50 szt., c) ciepłomierzy - 35 szt.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Wykaz nieruchomości objętych przedmiotem zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do OPZ. Część 2: Dostawa, demontaż i montaż wodomierzy zimnej i ciepłej wody / ciepłomierzy wraz z modułem radiowym. Wykonawca zobowiązany jest do zdemontowania zdelegalizowanych urządzeń pomiarowych, dostawy i zamontowania fabrycznie nowych urządzeń pomiarowych z modułem radiowym, w ilości 869 szt., w tym: wodomierzy zimnej wody - 602 szt., wodomierzy ciepłej wody - 264 szt., ciepłomierzy - 3 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Wykaz nieruchomości objętych przedmiotem zamówienia stanowi Załącznik nr 6 do OPZ. Część 3: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż pierwotny wodomierzy zimnej i ciepłej wody / ciepłomierzy wraz z modułem radiowym Wykonawca zobowiązany jest do: dostawy i zamontowania fabrycznie nowych urządzeń pomiarowych z modułem radiowym, w ilości 2.545 szt., w tym: a) wodomierzy zimnej wody - 2.501 szt., b) wodomierzy ciepłej wody - 12 szt., c) ciepłomierzy - 32 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Wykazy nieruchomości objętych przedmiotem zamówienia stanowi Załącznik nr 8 do OPZ. 1.1. W postępowaniu mogą wziąć udział wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki udziału w postępowaniu w zakresie: 1.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym – Zamawiający nie określa w tym zakresie warunków udziału w postępowaniu; 1.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów – Zamawiający nie określa w tym zakresie warunków udziału w postępowaniu; 1.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie określa w tym zakresie warunków udziału w postępowaniu; 1.4. zdolności technicznej lub zawodowej: a) warunki dotyczące doświadczenia: Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał z należytą starannością: Dla części nr 1: wymianę lub montaż urządzeń pomiarowych tj. wodomierzy lub ciepłomierzy z modułem radiowym w ilości 100 szt. Dla części nr 2: wymianę lub montaż urządzeń pomiarowych tj. wodomierzy lub ciepłomierzy z modułem radiowym w ilości 500 szt. Dla części nr 3: wymianę lub montaż urządzeń pomiarowych tj. wodomierzy lub ciepłomierzy z modułem radiowym w ilości 1500 szt. Przykład: Jeżeli wykonawca składa ofertę na część 1 i 2 zamówienia, to winien wykazać się doświadczeniem polegającym na wymianie lub montażu urządzeń pomiarowych tj. wodomierzy lub ciepłomierzy z modułem radiowym w ilości 600 szt. Jeżeli ofertę składają podmioty wspólnie ubiegające się o zamówienie (np. konsorcja), lub Wykonawca powołuje się na podmiot trzeci to warunek doświadczenia zostanie spełniony, jeżeli minimum jeden z konsorcjantów albo jeden podmiot trzeci wykaże się w całości ww. doświadczeniem. Wzór wykazu stanowi załącznik nr 8 do SWZ. b) oceniając zdolność techniczną lub zawodową, Zamawiający może, na każdym etapie postępowania, uznać, że wykonawca nie posiada wymaganych zdolności, jeżeli posiadanie przez wykonawcę sprzecznych interesów, w szczególności zaangażowanie zasobów technicznych lub zawodowych wykonawcy w inne przedsięwzięcia gospodarcze wykonawcy może mieć negatywny wpływ na realizację zamówienia. Najpóźniej przed podpisaniem umowy wykonawca jest zobowiązany przedstawić Dokument potwierdzający, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną min. 100 000 zł dla każdej części. Nieprzedstawienie ww. dokumentu będzie traktowane jako uchylenie się wykonawcy od zawarcia umowy.
Interne Kennung: DZP.261.117.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art.138 ust.4 pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1:
Beschreibung: Dostawa, demontaż i montaż wodomierzy zimnej i ciepłej wody / ciepłomierzy wraz z modułem radiowym oraz kompleksowe wdrożenie systemu zdalnego odczytu danych pomiarowych. Wykonawca zobowiązany jest do zdemontowania zdelegalizowanych urządzeń pomiarowych oraz dostawy i zamontowania fabrycznie nowych urządzeń pomiarowych z modułem radiowym, w ilości 135 szt., w tym: a) wodomierzy zimnej wody - 50 szt., b) wodomierzy ciepłej wody - 50 szt., c) ciepłomierzy - 35 szt.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Wykaz nieruchomości objętych przedmiotem zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do OPZ. Załącznik nr 1 do OPZ.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach Umowy Zamawiający uprawniony jest do korzystania z prawa opcji, polegającego na zlecaniu dodatkowych adresów, w których ma nastąpić dostawa, demontaż i montaż wodomierzy. Zamawiający może składać wielokrotnie oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji w terminie trwania umowy, w formie pisemnej lub formie dokumentowej na wskazany przez Wykonawcę adres e-mail. Termin realizacji Umowy w ramach prawa opcji nie może być dłuższy niż do dnia 15.12.2026 r. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie Usług nastąpi przy zastosowaniu stawek jednostkowych wskazanych w umowie. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w wysokości do 30 % wartości Umowy brutto.
Los: LOT-0002
Titel: część 2:
Beschreibung: Dostawa, demontaż i montaż wodomierzy zimnej i ciepłej wody / ciepłomierzy wraz z modułem radiowym. Wykonawca zobowiązany jest do zdemontowania zdelegalizowanych urządzeń pomiarowych, dostawy i zamontowania fabrycznie nowych urządzeń pomiarowych z modułem radiowym, w ilości 869 szt., w tym: wodomierzy zimnej wody - 602 szt., wodomierzy ciepłej wody - 264 szt., ciepłomierzy - 3 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Wykaz nieruchomości objętych przedmiotem zamówienia stanowi Załącznik nr 6 do OPZ. OPZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: część 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż pierwotny wodomierzy zimnej i ciepłej wody / ciepłomierzy wraz z modułem radiowym Wykonawca zobowiązany jest do: dostawy i zamontowania fabrycznie nowych urządzeń pomiarowych z modułem radiowym, w ilości 2.545 szt., w tym: a) wodomierzy zimnej wody - 2.501 szt., b) wodomierzy ciepłej wody - 12 szt., c) ciepłomierzy - 32 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Wykazy nieruchomości objętych przedmiotem zamówienia stanowi Załącznik nr 8 do OPZ.
Interne Kennung: Część 3