362218-2025 - Wettbewerb
Polen – Wasserbauarbeiten – Budowa bulwarów nad Narwią w Łomży - na odcinku most przy ul. Zjazd - istniejące bulwary
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa bulwarów nad Narwią w Łomży - na odcinku most przy ul. Zjazd - istniejące bulwary
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa bulwarów nad Narwią w Łomży na odcinku: most przy ul. Zjazd (DK61) - istniejące bulwary. W zakresie Wykonawcy jest przygotowanie obiektu pod względem rzeczowym, jak również formalnym do uzyskania pozwolenia na jego użytkowanie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zakres rzeczowy i ilościowy) zawiera dokumentacja projektowa dla poszczególnych branż i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, oraz elementy, które podane są do uwzględnienia przy obliczaniu ceny oferty w rozdziale XVI niniejszej specyfikacji. Dokumentacja, na podstawie której należy wykonać przedmiot zamówienia stanowi załącznik do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: WIR.271.2.3.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45242000 Bau von Freizeitanlagen in Ufernähe, 45330000 Installateurarbeiten, 45232130 Bau von Regenwasserrohrleitungen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001