See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie ex 19 05 03 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadu o kodzie ex 19 05 03 tj. Kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania), pochodzącego z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie, wytworzonego z odpadów zielonych i innych bioodpadów zbieranych selektywnie.
Vorherige Bekanntmachung: 200900-2026
Interne Kennung: 02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie ex 19 05 03 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadu o kodzie ex 19 05 03 tj. Kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania), pochodzącego z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie, wytworzonego z odpadów zielonych i innych bioodpadów zbieranych selektywnie. Odpad ex 19 05 03 wytworzony w wyniku prowadzonego procesu przetworzenia (kompostowania w procesie R3) odpadów zielonych i innych bioodpadów zbieranych selektywnie Minimalna ogólna ilość odpadów o kodzie ex 19 05 03 przewidziana do odbioru i zagospodarowania w trakcie trwania umowy wynosi 1 000,00 Mg, a maksymalna 5 000,00 Mg. Minimalna miesięczna ilość wynosi 165,00 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w pkt 4 SWZ.