362241-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii cieplnej (sprzedaż i dystrybucja/przesył) do dwóch budynków Urzędu Dzielnicy Wilanów przy ul. Franciszka Klimczaka 2 i 4 w Warszawie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii cieplnej (sprzedaż i dystrybucja/przesył) do dwóch budynków Urzędu Dzielnicy Wilanów przy ul. Franciszka Klimczaka 2 i 4 w Warszawie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczanie energii cieplnej (sprzedaż i dystrybucja/przesył) do dwóch budynków Urzędu Dzielnicy Wilanów przy ul. F. Klimczaka 2 i 4 w Warszawie. Usługi i opłaty dodatkowe: w przypadkach koniecznych Zamawiający akceptuje Cennik usług zewnętrznych i opłat dodatkowych wyłonionego Wykonawcy, który będzie zamieszczony na jego stronie internetowej i każdorazowo będzie wystawiał odpowiednie zlecenie na realizację zadań nieobjętych umową kompleksową sprzedaży energii cieplnej oraz zapewnienia świadczenia usług dostarczania ciepła.
Interne Kennung17/WAG/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001