See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników, kolumn i wzorców do badań laboratoryjnych dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku – 8 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, kolumn i wzorców do badań laboratoryjnych dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku – 8 części
Vorherige Bekanntmachung: 242015-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wzorców certyfikowanych do analiz laboratoryjnych.
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa roztworów wzorców i czystych analitów certyfikowanych do kalibracji w badaniach laboratoryjnych.
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa standardów analitycznych.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych do analiz laboratoryjnych
Los: LOT-0005
Titel: Część V
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kolumienek SPE i mieszanin ekstrakcyjnych do analiz laboratoryjnych
Los: LOT-0006
Titel: Część VI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do ekstrakcji (QuChERS)
Los: LOT-0007
Titel: Część VII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kolumn i prekolumn do analiz z zastosowaniem techniki HPLC
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kolumn chromatograficznych do analiz metodą LC-MS/MS z zastosowaniem QuEchERS