See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy oleju napędowego oraz oleju opałowego autocysternami do Międzygminnego Kompleksu Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy oleju napędowego oraz oleju opałowego autocysternami do Międzygminnego Kompleksu Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o., w zakresie i na warunkach określonych w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 740080-2025
Interne Kennung: MKUO ProNatura ZP/NO/51/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl, 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiającemu przysługuje uprawnienie do skorzystania z prawa opcji, którego szczegółowe zasady, sposób oraz zakres w jakim Zamawiający ma prawo do skorzystania z tego prawa określono w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.