362373-2026 - Ergebnis
Polen – Lehrmittel – Zakup, dostawa wraz z montażem uzupełnienia środków dydaktycznych do pracowni instalacji elektrycznych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki w Nisku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup, dostawa wraz z montażem uzupełnienia środków dydaktycznych do pracowni instalacji elektrycznych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki w Nisku
BeschreibungZakup, dostawa wraz z montażem uzupełnienia środków dydaktycznych do pracowni instalacji elektrycznych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki w Nisku w ramach projektu: „Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w Powiecie Niżańskim w dziedzinie Energetyka”, finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności". Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup, dostawa wraz z montażem uzupełnienia środków dydaktycznych do pracowni instalacji elektrycznych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki w Nisku w ramach projektu: „Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w Powiecie Niżańskim w dziedzinie Energetyka”, finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności". 2. Dostawa wraz z montażem uzupełnienia środków dydaktycznych do pracowni instalacji elektrycznych wraz z uruchomieniem infrastruktury ładowania EV oraz realizacji kompleksowego instruktażu z obszaru elektromobilności w zakresie wykorzystania sprzętu specjalistycznego do celów edukacyjnych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki w Nisku w ramach projektu: „Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w Powiecie Niżańskim w dziedzinie Energetyka”, finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności". Zadanie realizowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, w Komponencie A "Odporność i konkurencyjność gospodarki" jako inwestycja A3.1.1 "Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie"
Interne KennungGM.272.44.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 31158000 Ladegeräte, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 80500000 Ausbildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup, dostawa wraz z montażem uzupełnienia środków dydaktycznych do pracowni instalacji elektrycznych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki w Nisku w ramach projektu: „Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w Powiecie Niżańskim w dziedzinie Energetyka”, finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności".