362403-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Budowa kanalizacji deszczowej w rejonie ul. Narwickiej w Gdańsku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa kanalizacji deszczowej w rejonie ul. Narwickiej w Gdańsku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zamierzenia inwestycyjnego: „Budowa kanalizacji deszczowej w rejonie ul. Narwickiej w Gdańsku”. Przedsięwzięcie jest zlokalizowane w województwie pomorskim, w mieście Gdańsk, dzielnicy Letnica w rejonie ulicy Narwickiej. Teren objęty jest ustaleniami MPZP „Młyńska - Letnica” Uchwała nr XLV/1378/2002 Rady Miasta Gdańska z dnia 21 lutego 2002 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Młyńska – Letnica w Gdańsku. Zgodnie z zapisami planu w rejonie znajdują się: - strefa produkcyjno – usługowo – składowa, - drogi, ulice lokalne i dojazdowe oraz publiczne ciągi pieszo – jezdne. Obszar inwestycji graniczy z terenem znajdującym się w strefie uciążliwości komunikacji kolejowej oraz linią elektroenergetyczną 110 kV z 40 m. strefą bezpieczeństwa. Przedmiotem zamówienia jest budowa infrastruktury technicznej – kanalizacji deszczowej oraz przebudowa kolidującej z budowaną kanalizacją deszczową pozostałej infrastruktury technicznej w ul. Narwickiej. Zadanie prognozowane jest do dofinansowania w ramach projektu „Zrównoważone Systemy Gospodarowania Wodami Opadowymi w Gdańsku – etap II”. 2. Zakres rzeczowy robót obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego, w tym w szczególności następujące elementy: - Realizacja sieci kanalizacji deszczowej; - Przebudowa kolidującej infrastruktury technicznej; - Demontaż istniejących nawierzchni drogowych i odtworzenie ich do stanu sprzed budowy (wraz z podbudowami), zgodnie z projektem; - Wycinka drzewa kolidującego z projektowaną siecią kanalizacji deszczowej - Odtworzenie terenów zielonych oraz nasadzenia; - Odtworzenie wszystkich elementów środowiska po wykonanych pracach. 3. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 9 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45111300 Abbauarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień i opcji.