See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Poręczenie” w ramach Pomorskiego Funduszu Rozwoju 2020+.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym „Poręczenie”, do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy „Pomorski Fundusz Rozwoju 2020+”, z którego udzielane będą Jednostkowe Poręczenia oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Istotnych Postanowieniach Umowy. Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Poręczeń zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Poręczenie” stanowiącej załącznik nr 2 do Istotnych Postanowień Umowy (dalej: „Umowa Operacyjna”), które stanowią załącznik nr 2 do SIWZ.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZZK/153/DIF/2017 cz. I Aneks nr 8
Art des Auftrags: Dienstleistungen