2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Odbiór oraz zagospodarowanie, w procesie odzysku lub recyklingu, odpadów o kodzie 19 12 04 – Tworzywa sztuczne i guma, wytwarzanych w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Lulkowie"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór oraz zagospodarowanie, w procesie odzysku lub recyklingu, odpadów o kodzie 19 12 04 – Tworzywa sztuczne i guma, wytwarzanych w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Lulkowie. Oferowany sposób zagospodarowania odpadu musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa oraz procesami odzysku wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach (Dz.U. z 2023 r. poz. 1587) Szacunkowa ilość odpadu, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy, tj. od daty podpisania umowy do 31.12.2025 r. wyniesie 2 100 Mg. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości przewidywanych do zagospodarowania odpadów, co nie skutkuje odstąpieniem od umowy lub zmianą jej warunków.
Vorherige Bekanntmachung: 664724-2024
Interne Kennung: ZP-URB-18/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedura została opisana w dokumentach zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór oraz zagospodarowanie, w procesie odzysku lub recyklingu, odpadów o kodzie 19 12 04 – Tworzywa sztuczne i guma, wytwarzanych w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Lulkowie