2. Verfahren
Verfahren
Titel: Netwerkbeheer
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren, beheren en onderhouden van een toekomstbesteding, dataveilig en stabiel ICT Netwerkbeheer en voorzien in een digitale leer- en werkomgeving op de locaties van Mediacollege Amsterdam voor ongeveer 2700 studenten en 320 medewerkers zoals genoemd in paragraaf 1.2 van de aanbestedingsleidraad. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72700000 Computernetze
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: vier (4) maal één (1) jaar