See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług telekomunikacyjnych, dzierżawa światłowodów oraz powierzchni w szafach teletechnicznych od PPL
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Polskie Porty Lotnicze S.A. usług telekomunikacyjnych, dzierżawa włókien światłowodowych, dzierżawa powierzchni w szafach teletechnicznych dla PAŻP oraz zapewnienie niezbędnej komunikacji teletechnicznej pomiędzy obiektami PPL a CZRL.
Vorherige Bekanntmachung: 799709-2024
Interne Kennung: 315/PAŻP/2024/MZP
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zgodnie z treścią ogłoszenia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa wznowienia Umowy o ile uzna, iż zaistniała taka potrzeba. Zamawiający przewiduje, że usługa będąca przedmiotem zamówienia będzie podlegała wznowieniu na kolejne 48 miesięcy po terminie określonym w § 3 ust. 2 Umowy. 2. W przypadku skorzystania z prawa wznowienia Umowa wygasa w dniu wykorzystania środków finansowych przeznaczonych przez Zamawiającego na realizację wznowienia, które zostały określone w § 3 ust. 4.