See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy i nieruchomości mieszanych z terenu Miasta i Gminy Mieścisko oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2028 r.”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór następujących frakcji odpadów komunalnych bezpośrednio od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz mieszanych (tzw. odbiór u źródła): 1)niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych; 2)bioodpadów stanowiących odpady komunalne; 3)odpadów komunalnych selektywnie zbieranych: a)papieru; b)metali, tworzyw sztucznych, odpadów opakowaniowych wielomateriałowych; c)szkła; 4)odzież i tekstylia - oraz dostarczenie tych odpadów do Zakładu Zagospodarowania Odpadów Nowe – Toniszewo - Kopaszyn zarządzanego przez Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. (MSOK Sp. z o.o.), Toniszewo 31, 64-102 Pawłowo Żońskie, a w przypadku odpadów odzieży i tekstyliów dostarczenie ich do instalacji unieszkodliwiania lub odzysku lub podmiotowi zbierającemu te odpady. 2.Przedmiot zamówienia obejmuje również następujące frakcje odpadów komunalnych gromadzone w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanym w Popowie Kościelnym: 1)odbiór: a)odpadów, o których mowa w rozdziale 1 ust. 1 pkt 2 i 3; b)odpadów, o których mowa w rozdziale 1 ust. 1 pkt 1 - w przypadkach określonych w rozdziale 1 ust. 4 pkt 2 lit. n; c)mebli i innych odpadów wielkogabarytowych; d)odpadów budowlanych i rozbiórkowych z gospodarstw domowych (o kodzie 17 01 07), - oraz dostarczenie tych odpadów do Zakładu Zagospodarowania Odpadów Nowe – Toniszewo - Kopaszyn zarządzanego przez Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. (MSOK Sp. z o.o.), Toniszewo 31, 64-102 Pawłowo Żońskie; 2)odbiór i zagospodarowanie: a)odpadów niebezpiecznych powstających w gospodarstwach domowych; b)przeterminowanych leków i chemikaliów powstających w gospodarstwach domowych; c)odpadów niekwalifikujących się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek; d)zużytych akumulatorów i baterii; e)zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego; f)zużytych opon; g)odpadów tekstyliów i odzieży; h)odpadów budowalnych i rozbiórkowych z gospodarstw domowych (o kodach 17 02 01, 17 02 02, 17 02 03, 17 04 07 i 17 08 02) oraz dostarczenie ich do instalacji unieszkodliwiania lub odzysku lub podmiotowi zbierającemu te odpady. Wykonawca zobowiązany jest do wskazania takich instalacji lub podmiotów w ofercie wstępnej. Zagospodarowanie odpadów komunalnych odbywa się zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, określoną w obowiązujących przepisach prawa, w szczególności w ustawie o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach. Świadczenie usługi obejmuje odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, nieruchomości mieszanych1 oraz z Punku Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego w Popowie Kościelnym.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór następujących frakcji odpadów komunalnych bezpośrednio od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz mieszanych (tzw. odbiór u źródła): 1)niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych; 2)bioodpadów stanowiących odpady komunalne; 3)odpadów komunalnych selektywnie zbieranych: a)papieru; b)metali, tworzyw sztucznych, odpadów opakowaniowych wielomateriałowych; c)szkła; 4)odzież i tekstylia - oraz dostarczenie tych odpadów do Zakładu Zagospodarowania Odpadów Nowe – Toniszewo - Kopaszyn zarządzanego przez Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. (MSOK Sp. z o.o.), Toniszewo 31, 64-102 Pawłowo Żońskie, a w przypadku odpadów odzieży i tekstyliów dostarczenie ich do instalacji unieszkodliwiania lub odzysku lub podmiotowi zbierającemu te odpady. 2.Przedmiot zamówienia obejmuje również następujące frakcje odpadów komunalnych gromadzone w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanym w Popowie Kościelnym: 1)odbiór: a)odpadów, o których mowa w rozdziale 1 ust. 1 pkt 2 i 3; b)odpadów, o których mowa w rozdziale 1 ust. 1 pkt 1 - w przypadkach określonych w rozdziale 1 ust. 4 pkt 2 lit. n; c)mebli i innych odpadów wielkogabarytowych; d)odpadów budowlanych i rozbiórkowych z gospodarstw domowych (o kodzie 17 01 07), - oraz dostarczenie tych odpadów do Zakładu Zagospodarowania Odpadów Nowe – Toniszewo - Kopaszyn zarządzanego przez Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. (MSOK Sp. z o.o.), Toniszewo 31, 64-102 Pawłowo Żońskie; 2)odbiór i zagospodarowanie: a)odpadów niebezpiecznych powstających w gospodarstwach domowych; b)przeterminowanych leków i chemikaliów powstających w gospodarstwach domowych; c)odpadów niekwalifikujących się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek; d)zużytych akumulatorów i baterii; e)zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego; f)zużytych opon; g)odpadów tekstyliów i odzieży; h)odpadów budowalnych i rozbiórkowych z gospodarstw domowych (o kodach 17 02 01, 17 02 02, 17 02 03, 17 04 07 i 17 08 02) oraz dostarczenie ich do instalacji unieszkodliwiania lub odzysku lub podmiotowi zbierającemu te odpady. Wykonawca zobowiązany jest do wskazania takich instalacji lub podmiotów w ofercie wstępnej. Zagospodarowanie odpadów komunalnych odbywa się zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, określoną w obowiązujących przepisach prawa, w szczególności w ustawie o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach. Świadczenie usługi obejmuje odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, nieruchomości mieszanych1 oraz z Punku Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego w Popowie Kościelnym.