See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Genudbud: Udlejning af slamsugere til Odsherred Tømning A/S
Beschreibung: Udbuddet vedrører en Rammeaftale, som omfatter udlejning af slamsugere til Odsherred Tømning A/S, herunder chassis med tilhørende opbygning af et kombinationsanlæg, samt fuld service i hele lejeperioden. Der skal tilbydes 2 forskellige modeller. Aftalen omfatter tilrådighedsstillelse af slamsugere i lejeperiode uden chauffør, inkl. fuld service og vedligehold.
Vorherige Bekanntmachung: 200588-2026
Interne Kennung: 686311
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144410 Schlammsaugwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing, 50117100 Umbau von Kraftfahrzeugen, 50114200 Wartung von Lastwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing, 50117100 Umbau von Kraftfahrzeugen