362526-2026 - Wettbewerb
Polen – Anlage für mechanische Therapie – Dostawa sprzętu medycznego w ramach intensywnej i ambulatoryjnej opieki kardiologicznej II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego w ramach intensywnej i ambulatoryjnej opieki kardiologicznej II
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Dostawa sprzętu medycznego w ramach intensywnej i ambulatoryjnej opieki kardiologicznej II dla Zespołu Opieki Zdrowotnej, ul. Baczyńskiego 1, 55-200 Oława. 2. Zamówienie obejmuje swoim zakresem 1 części. Zadanie nr 11 – Zestaw do rehabilitacji kardiologicznej 3. Ilości, charakterystykę oraz parametry techniczno-użytkowe przedmiotu zamówienia określono w opisie przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 2-11 oraz Załącznikach nr 1, 5, 9 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ). 4. Oferowany przedmiot zamówienia powinien spełniać wymagania określone przez Zamawiającego w (jeżeli dotyczy): a) Ustawie o Wyrobach Medycznych z dnia 7.04.2022r. (tekst jednolity Dz.U. 2022poz. 974 z póz. zm.), b) Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 17 lutego 2016 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych (Dz.U. z 2016r. poz. 211 z póżn. zm.); c) winien spełniać wymagania techniczne zawarte w SWZ i załącznikach do SWZ, W tym celu Wykonawcy złożą: - oświadczenie, że oferowany przedmiot zamówienia posiada ważne dokumenty dopuszczające do obrotu i używania wystawione zgodnie z przepisami prawa - Załącznik nr 8.
Interne KennungZOZ/DZP/PN/17/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrens7. Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych skraca termin składania ofert w przedmiotowym postępowaniu z uwagi na wystąpienie pilnej potrzeby udzielenia zamówienia, uzasadnionej okolicznościami, których nie można było wcześniej przewidzieć. Przedmiotowe zamówienie realizowane jest w ramach przedsięwzięcia współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), dla którego określono sztywne terminy realizacji i rozliczenia zadania wynikające z umowy o dofinansowanie oraz harmonogramu projektu. Termin realizacji zakresu rzeczowego przedsięwzięcia wypada na 30 czerwca 2026r. Zamawiający uprzednio przeprowadził postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego dotyczące tego samego zakresu rzeczowego, jednak postępowanie to zostało unieważnione z przyczyn niezależnych od Zamawiającego, tj. cena najkorzystniejszej oferty przewyższała kwotę, jaką Zamawiający mógł przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Konieczność ponownego przeprowadzenia postępowania powoduje znaczące skrócenie czasu pozostającego na realizację zamówienia, przy jednoczesnym obowiązku zachowania terminów wynikających z warunków dofinansowania. Brak skrócenia terminu składania ofert mógłby skutkować niemożliwością terminowej realizacji przedsięwzięcia, utratą lub ograniczeniem dofinansowania oraz zagrożeniem osiągnięcia wskaźników projektu. Jednocześnie Zamawiający zapewnia, że skrócony termin składania ofert pozostaje wystarczający do przygotowania i złożenia ofert przez wykonawców, z uwzględnieniem charakteru i stopnia złożoności zamówienia oraz pełnej dostępności dokumentów zamówienia w formie elektronicznej od dnia publikacji ogłoszenia.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33158400 Anlage für mechanische Therapie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37440000 Fitnessgeräte, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 11 – Zestaw do rehabilitacji kardiologicznej
BeschreibungZadanie nr 11 – Zestaw do rehabilitacji kardiologicznej - zgodnie z Załącznikiem nr 2-11 i 9 do SWZ