2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka GPR georadaru s příslušenstvím II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka radaru s příslušenstvím (dále společně jen jako „Zařízení“ nebo „Dodávka“). Předmět veřejné zakázky je dále podrobněji specifikován v příloze č. 2 zadávací dokumentace (Smluvní dokumentace) a příloze č. 4 zadávací dokumentace (Technická specifikace veřejné zakázky).
Interne Kennung: 02062025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38200000 Geologische und geophysikalische Instrumente, 38230000 Elektromagnetisch-geophysikalische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001