2. Verfahren
Verfahren
Titel: Antigraffiti program MČ Praha 5
Beschreibung: Předmět veřejné zakázky zahrnuje následující složky, které jsou blíže popsány v zadávací dokumentaci a v návrhu rámcové dohody, který tvoří přílohu č. 6 zadávací dokumentace: - Odstranění graffiti (pro vyloučení pochybností se jedná o odstranění z objektů, které nemají antigraffiti nátěr) - Zednické opravy - Příprava povrchu - Barevný nátěr - Primer - Antigraffiti nátěr - Pravidelný monitoring Předmětem zadávané rámcové dohody je zajištění prací a činností spojených se zajišťováním komplexního Antigraffiti programu spočívajícím v odstraňování sprejových nástřiků – graffiti na objektech nacházejících se na území Městské části Praha 5.
Interne Kennung: P26V00000057
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90690000 Graffiti-Entfernung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen, 45262520 Mauerarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001