36256-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen im Sozialwesen – FIN-EA Informatie- en verwijscentrum voor toeslagengedupeerden
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFIN-EA Informatie- en verwijscentrum voor toeslagengedupeerden
BeschreibungHet ministerie van Financiën wil een landelijk informatie- en verwijscentrum (IVC) opzetten waar gedupeerden van de toeslagenaffaire de komende jaren terecht kunnen voor een breed aanbod psychosociale hulp bij vragen.
Interne Kennung201865004.015.049
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensWe maken gebruik van een SAS-procedure, zie hoofdstuk 7 van het beschrijvend document.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85320000 Dienstleistungen im Sozialwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75200000 Kommunale Dienstleistungen, 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
5. Los
LosLOT-0000