362581-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Windturbinen – Dodávka a instalace větrných turbín o výkonu 3 až 4 MW s dosahem do 150 m
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka a instalace větrných turbín o výkonu 3 až 4 MW s dosahem do 150 m
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je kompletní obstarání všech dodávek, služeb a prací spojených s dodávkou 7 ks větrných turbín včetně přepravy, manipulace, kompletní montáže a uvedení do provozu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31121320 Windturbinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45251160 Windenergieanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2026-01