2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa agregatów prądotwórczych mobilnych realizowana na podstawie wniosku o udzielenie dotacji na dofinansowanie zadań własnych z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej, z podziałem na 4 części
Beschreibung: 1. część 1: Zakup mobilnych agregatów prądotwórczych 12kW, 8kW, 14kW, 20kW W ramach zadania należy dostarczyć, wdrożyć i uruchomić poniższe agregaty prądotwórcze: - Zakup mobilnych agregatów prądotwórczych 12kW – 3 sztuki, - Zakup mobilnego agregat prądotwórczego o mocy 8kW – 1 sztuka, - Zakup mobilnego agregat prądotwórczego o mocy 14kW – 1 sztuka, - Zakup mobilnego agregatu prądotwórczego 20kW – 2 sztuki. 2. część 2: Zakup mobilnych agregatów prądotwórczych 30kW, 40kW, 50kW W ramach zadania należy dostarczyć, wdrożyć i uruchomić poniższe agregaty prądotwórcze: - Zakup mobilnego agregatu prądotwórczego 30kW – 3 sztuki, - Zakup mobilnego agregatu prądotwórczego 40 kW – 4 sztuki, - Zakup mobilnego agregatu prądotwórczego 50 kW – 6 sztuk. 3. część 3: Zakup mobilnych agregatów prądotwórczych 100kW, 120kW W ramach zadania należy dostarczyć, wdrożyć i uruchomić poniższe agregaty prądotwórcze: - Zakup mobilnego agregatu prądotwórczego 100 kW – 2 sztuki, - Zakup mobilnego agregatu prądotwórczych 120 kW – 2 sztuki. 4. część 4: Zakup mobilnych agregatów prądotwórczych 400kW W ramach zadania należy dostarczyć, wdrożyć i uruchomić poniższe agregaty prądotwórcze: - Zakup mobilnego agregatu prądotwórczego 400 kW – 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, dla każdej z części, stanowi zał. nr 1 do swz – Szczegółowa Specyfikacja Techniczna. Gwarancja dla każdej części przedmiotu zamówienia - minimalny wymagany okres gwarancji to 24 pełnych miesięcy od daty odbioru końcowego
Interne Kennung: O-ZP.271.16.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1: Zakup mobilnych agregatów prądotwórczych 12kW, 8kW, 14kW, 20kW
Beschreibung: W ramach zadania należy dostarczyć, wdrożyć i uruchomić poniższe agregaty prądotwórcze: - Zakup mobilnych agregatów prądotwórczych 12kW – 3 sztuki, - Zakup mobilnego agregat prądotwórczego o mocy 8kW – 1 sztuka, - Zakup mobilnego agregat prądotwórczego o mocy 14kW – 1 sztuka, - Zakup mobilnego agregatu prądotwórczego 20kW – 2 sztuki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, dla każdej z części, stanowi zał. nr 1 do swz – Szczegółowa Specyfikacja Techniczna. Gwarancja dla każdej części przedmiotu zamówienia - minimalny wymagany okres gwarancji to 24 pełnych miesięcy od daty odbioru końcowego
Los: LOT-0002
Titel: część 2: Zakup mobilnych agregatów prądotwórczych 30kW, 40kW, 50kW
Beschreibung: W ramach zadania należy dostarczyć, wdrożyć i uruchomić poniższe agregaty prądotwórcze: - Zakup mobilnego agregatu prądotwórczego 30kW – 3 sztuki, - Zakup mobilnego agregatu prądotwórczego 40 kW – 4 sztuki, - Zakup mobilnego agregatu prądotwórczego 50 kW – 6 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, dla każdej z części, stanowi zał. nr 1 do swz – Szczegółowa Specyfikacja Techniczna. Gwarancja dla każdej części przedmiotu zamówienia - minimalny wymagany okres gwarancji to 24 pełnych miesięcy od daty odbioru końcowego
Los: LOT-0003
Titel: część 3: Zakup mobilnych agregatów prądotwórczych 100kW, 120kW
Beschreibung: W ramach zadania należy dostarczyć, wdrożyć i uruchomić poniższe agregaty prądotwórcze: - Zakup mobilnego agregatu prądotwórczego 100 kW – 2 sztuki, - Zakup mobilnego agregatu prądotwórczych 120 kW – 2 sztuki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, dla każdej z części, stanowi zał. nr 1 do swz – Szczegółowa Specyfikacja Techniczna. Gwarancja dla każdej części przedmiotu zamówienia - minimalny wymagany okres gwarancji to 24 pełnych miesięcy od daty odbioru końcowego
Los: LOT-0004
Titel: część 4: Zakup mobilnych agregatów prądotwórczych 400kW
Beschreibung: W ramach zadania należy dostarczyć, wdrożyć i uruchomić poniższe agregaty prądotwórcze: - Zakup mobilnego agregatu prądotwórczego 400 kW – 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, dla każdej z części, stanowi zał. nr 1 do swz – Szczegółowa Specyfikacja Techniczna. Gwarancja dla każdej części przedmiotu zamówienia - minimalny wymagany okres gwarancji to 24 pełnych miesięcy od daty odbioru końcowego