362612-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Gase – Dostawa tlenu i innych gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników i butli
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa tlenu i innych gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników i butli
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa tlenu i innych gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników i butli. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, rozładunek, montaż i uruchomienie zgodnie z ofertą cenową i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiących Załączniki nr 1.1 i 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungDZP/PN/41/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.1 i 1 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel