See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ambulansów drogowych na potrzeby realizacji usług transportu sanitarnego pacjentów dializowanych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 sztuk ambulansów drogowych.
Vorherige Bekanntmachung: 198890-2025
Interne Kennung: DZP.PN.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Ambulans drogowy z możliwością transportu 8 pacjentów w fotelach
Beschreibung: Część nr 1: Ambulans drogowy z możliwością transportu 8 pacjentów w fotelach
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało: - w zakresie części 1 zamówienia na zakupie dodatkowej 1 sztuki ambulansu drogowego z możliwością transportu 8 pacjentów w fotelach; - w zakresie części 2 zamówienia na zakupie dodatkowej 1 sztuki ambulansu drogowego odpowiedniego do transportu minimum 4 osób, w tym jednej na noszach.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Ambulans drogowy odpowiedni do transportu minimum 4 osób, w tym jednej na noszach
Beschreibung: Część nr 2: Ambulans drogowy odpowiedni do transportu minimum 4 osób, w tym jednej na noszach