2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění správy, provozu, údržby a oprav veřejného a slavnostního osvětlení a světelného signalizačního zařízení na správním území města Český Těšín
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění správy, provozu, údržby a oprav veřejného a slavnostního osvětlení a světelného signalizačního zařízení (dále jen „spravovaného zařízení“) na správním území města Český Těšín, které je ke dni účinnosti uzavřené smlouvy majetkem zadavatele a také které zadavatel nabude za doby účinnosti uzavřené smlouvy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen, 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P25V00000020
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vizte čl. 7. odst. 6. návrhu smlouvy, který tvoří přílohu zadávací dokumentace: Úprava ceny bude prováděna takto: a. Cena dle odst. 1. bude upravována pro běžný rok dle oficiálně vyhlášené míry inflace za předchozí rok, a to dle následujících ujednání. b. Ceny podle odst. 1. budou každoročně upraveny (tzn. zvýšeny nebo sníženy) v lednu příslušného kalendářního roku s účinností od 1. 2. příslušného kalendářního roku na období od 1. 2. příslušného kalendářního roku do 31. 1. následujícího kalendářního roku, a to podle míry inflace, tj. přírůstku průměrného ročního indexu spotřebitelských cen zveřejněného Českým statistickým úřadem (ČSÚ), a to „Index cen tržních služeb v podnikatelské sféře podle klasifikace CZ-CPA, kód M74 – Ostatní odborné, vědecké a technické služby“ za kalendářní rok předcházející roku, ve kterém se úprava ceny provádí. Pokud průměrný roční index spotřebitelských cen vzroste o více než 3 % oproti průměrnému ročnímu indexu spotřebitelských cen za předcházející kalendářní rok, zvýší se ceny podle odst. 1. smlouvy o výši tohoto indexu. Pokud průměrný roční index spotřebitelských cen klesne o více než 3 % oproti průměrnému ročnímu indexu spotřebitelských cen za předcházející kalendářní rok, sníží se ceny podle odst. 1 smlouvy o výši tohoto indexu. c. V případě zvýšení cen podle odst. 1. smlouvy vypočte novou výši cen podle odst. 1. smlouvy Společnost a je povinna informovat Město o nové výši cen podle odst. 1 smlouvy nejpozději do 31. ledna příslušného kalendářního roku. V případě snížení cen podle odst. 1. smlouvy vypočte novou výši cen podle odst. 1. smlouvy Město a je povinno informovat Společnost o nové výši cen podle odst. 1. smlouvy nejpozději do 31. ledna příslušného kalendářního roku. Informace musí obsahovat výpočet nových cen podle odst. 1. smlouvy a odkaz na příslušný index spotřebitelských cen zveřejněný ČSÚ. V případě, že Společnost, resp. Město, nesplní oznamovací povinnost podle tohoto odstavce, ceny podle odst. 1. smlouvy se pro nadcházející období nezmění. d. Cenová doložka podle tohoto článku smlouvy se neuplatní v případě, že průměrný roční index spotřebitelských cen vzroste nebo klesne o méně než 3 %. e. Cenová doložka podle tohoto článku smlouvy se neuplatní dříve než za období od 1. 2. 2027. f. Cena za činnost Společnosti uvedená v odst. 1 je cenou odpovídající počtu zařízení soustavy spravovaného zařízení k termínu uzavření této smlouvy. Město si vyhrazuje právo změny smlouvy ve smyslu § 100 odstavec 1 ZZVZ – rozšíření či zúžení rozsahu služeb, to v případě vzniku objektivní potřeby změny rozsahu plnění (zvýšení či snížení počtu zařízení) – smluvní strany se dohodly, že cena bude upravována též v případě nárůstu či poklesu počtu zařízení na základě stavu zjištěného k poslednímu dni příslušného čtvrtletí dle cen uvedených v odst.1, písm. b).