See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opieka serwisowa dla oprogramowania EMC NetWorker oraz oprogramowania i sprzętu wraz z oprogramowaniem wbudowanym Avamar
Beschreibung: Część A zamówienia: 1. świadczenie usługi opieki serwisowej dla oprogramowania EMC Networker, 2. udzielenie konsultacji w wymiarze do 36 godzin. Część B zamówienia: 1. świadczenie usługi opieki serwisowej dla niżej wymienionego oprogramowania oraz sprzętu wraz z oprogramowaniem wbudowanym : 1.1 oprogramowanie EMC Avamar; 1.2 serwery Avamar Data Gen 4T -18 sztuk; 1.3 przełączniki Dell N1124T – 4 sztuki; 2. udzielenie konsultacji w wymiarze do 36 godzin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest postanowieniach umowy do Części A i Części B. Świadczenie opieki serwisowej 36 miesięcy od daty zawarcia Umowy jednak niż wcześniej niż od dnia 23.03.2024 r.
Interne Kennung: 993200.271.71.2023
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71621000 Technische Analysen oder Beratung, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. świadczenie usługi opieki serwisowej dla oprogramowania EMC Networker, 2. udzielenie konsultacji w wymiarze do 36 godzin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest postanowieniach umowy. Świadczenie opieki serwisowej 36 miesięcy od daty zawarcia Umowy jednak niż wcześniej niż od dnia 23.03.2024 r.
Interne Kennung: Część A
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1. świadczenie usługi opieki serwisowej dla niżej wymienionego oprogramowania oraz sprzętu wraz z oprogramowaniem wbudowanym : 1.1 oprogramowanie EMC Avamar; 1.2 serwery Avamar Data Gen 4T -18 sztuk; 1.3 przełączniki Dell N1124T – 4 sztuki; 2. udzielenie konsultacji w wymiarze do 36 godzin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest postanowieniach umowy. Świadczenie opieki serwisowej 36 miesięcy od daty zawarcia Umowy jednak niż wcześniej niż od dnia 23.03.2024 r.
Interne Kennung: Część B